כניסה למשתמשים רשומים | הרשמה חינם
דוא"ל
סיסמה
זכור אותי|שכחתי סיסמה
אמנת השירות לקופירייטרים
רוצה להישאר מעודכן?
הצטרף לרשימת הדיוור
שם
דוא"ל

פורום קופירייטינג

הוסף הודעה חדשה +

פורום קופירייטינג | בהנהלת: ענבר רשקו
זה המקום לדסקס, להתייעץ ולקבל תשובות לשאלות בנושאי קופירייטינג, כתיבה שיווקית, כתיבה טכנית, כתיבת תוכן לאתרים, בחירת שמות וסלוגנים, עריכה לשונית, קופירייטינג באנגלית, תרגום ועוד...

סלוגן לעסק
| אלעד
| 17:46 17/07/2018
היי , חשבתי לקרוא לעסק שלי שמתעסק בביטוח . "גבולות". אבל משום מה לא מתגלגל לי טוב. אשמח להצעות :)
כמה מקובל לקחת על כתיבת מאמר שיווקי לעיתונות?
| 13:35 08/05/2018
שלום לכולם, הוצע לי לכתוב סדרת מאמרים שיווקים לעיתונות. כמה מקובל לקחת? לפי מה? לפי מילים? תווים? תודה. אשמח להיענות מהירה
שאלה כפרילאנסרית מתחילה
| לילי
| 21:34 04/05/2018
היי, כמה נהוג לקחת לעבודות קופירייטינג למתחילה בעולם הפרילנס, עם ניסיון של 3-4 שנים בקופי כשכירה? (עבודות קטנות כמו סלוגן או משפט לכרטיס ביקור, לפי שעה)
משפט לפלייר פרחים לפסח
| ליטל :)
| 01:39 28/02/2018
היי, מחפשת משפט מושך לפלייר למכירת פרחים וסידורי פרחים לקראת חג הפסח. יהיה מופץ בעיקר במדיה. תודה רבה מראש :)
הצעה לשם לעסק חדש
| ברק
| 14:36 14/05/2017
אנו עוסקים בשיווק נדלן מסחרי בעיקר משרדים ובבנייה
אני רק שאלה
| MiRi
| 01:03 31/10/2015
שלום, שמי מירי ואני בת 28, אני לא קופירייטרית (עדין) ולא מחפשת להעסיק כאלו אבל נראה לי שזה המקום הנכון להתייעץ בנושא, לאחר שריציתי את אמא בתואר ראשון לא שימושי בעליל החלטתי לגשת לחלום הפרטי שלי ללמוד קופירייטינג, הצטמצמתי לשתי אופציות: ACC והביצפר. היכן לדעתכם הכי כדאי? היכן אתם למדתם? תבורכו!
כתיבת פרסומות לרדיו
| אופיר סבח
| 13:30 28/09/2015
שלום לכולם, הייתי שמח לדעת טווח מחירים של כתיבת פרסומות לרדיו (לקופירייטר פרילנסר) ולפי מה זה נקבע, מספר מילה, שורות, סוג הבריף וכו'. תודה רבה מראש וחג שמח.
קופירייטר חופשית ויצירתית
| 12:48 09/08/2015
בסיעתא דשמייא קופי שפיצית, בוגרת של תרצה גרנות ז״ל, עם נסיון מגוון ועשיר. שמות, העצמות, סלוגנים ורעיונות. עצמאית עם קבלות מיטל וקנין 052-5688607
מחפש כותב או כותבת שיודעים למכור במילים
| 21:26 02/08/2015
אני מחפש כותב תכנים מוכרים לדפי נחיתה לאתרים ניוזלטרים כולל תכנים של קידום והכנסת תכנים לאתרים תמונה ופירוט מה הדרישות שלך?
כותבת תוכן
| 09:35 17/09/2015
היי, אתה מוזמן להיכנס לאתר שלי ולהתרשם: www.tammy.co.il העלות לעמוד נחיתה - 850 ש"ח + מעמ תמי
לימודי קופיירייטינג - מה עם תואר ראשון?
| דניאלה ניב
| 20:30 28/07/2015
אהלן אני קצת חדשה בכל עולם הקופי אבל אחרי לבטים רבים אני חושבת שתחום הכתיבה והכתיבה השיווקית בפרט יכול מאוד לעניין אותי. מה שכן הבנתי שקופירייטינג מסתכם בלימודי התעודה שהם העיקר גם למעסיקים וגם לידע האישי שלך ולהכשרה. השאלה שלי היא , ואמנם היא מעט מיושנת, אבל מרגישה שעדיין חשוב לי ללמוד תואר ראשון...והבנתי שתואר בתקשורת פחות יעזור לי בתחום הזה (שילוב תקשורת ופסיכולוגיה הייתה בחירתי הראשונה לפני שחשבתי על קופירייטינג). מה דעתכם? איזה תואר קרוב ניתן לעשות? אם בכלל?
תקשורת ופסיכולוגיה קשור ביותר. ובכלל,
| 17:12 30/07/2015
כל נושא שמעניין אותך יכול להיות רלוונטי, למעט אולי תארים בתחומים ריאליים שיכולים לגרום לך להיפסל בטעות בשלב סינון קורות החיים.