כניסה למשתמשים רשומים | הרשמה חינם
דוא"ל
סיסמה
זכור אותי|שכחתי סיסמה
אמנת השירות לקופירייטרים
רוצה להישאר מעודכן?
הצטרף לרשימת הדיוור
שם
דוא"ל

פורום קופירייטינג

הוסף הודעה חדשה +

פורום קופירייטינג | בהנהלת: ענבר רשקו
זה המקום לדסקס, להתייעץ ולקבל תשובות לשאלות בנושאי קופירייטינג, כתיבה שיווקית, כתיבה טכנית, כתיבת תוכן לאתרים, בחירת שמות וסלוגנים, עריכה לשונית, קופירייטינג באנגלית, תרגום ועוד...

צריכה סלוגן לכדוגל
| יעל
| 10:48 09/07/2013
אהלן אשמח לעזרתכם יש לי מבחן, ואני צריכה סלוגן שקשור לכדורגל -שהוא מקום לכולם ושל כולם, הכרזה שאני עושה מדברת על נגד אלימות וגזענות בכדורגל.. ממש אשמח לעזרתכם צריכה את זה עד היום בצהריים.. תודה רבה!
תחרות סלוגנים
| ענבר
| 21:55 24/06/2013
היי למי שיש זמן פנוי ורוצה להציע סלוגן לתחרות הזאת: http://www.mizrahi-tefahot-ovrim.co.il/ - הם לוקחים את הרעיונות הטובים ככה שזה ממש כדאי.
הצעת עבודה
| ליאור
| 15:29 10/06/2013
לחברת אינטרנט גדולה בת"א דרוש קופירייטר ועורך תוכן דובר שפת אם אנגלית, בעל נסיון בכתיבה ברשתות החברתיות ולאינטרנט (קמפיינים באנרים דפי נחיתה וכו'). העבודה עלולה לכלול חשיפה לתכני בידור למבוגרים קורות חיים נא לשלוח ל: lior@memad3.com
עזרה בשם להצגה
| שלומצ
| 09:51 15/05/2013
היי לכם אנשים הקופירייטינג,
אני מורה וכתבתי הצגה לסיום כיתה ו'.
אני לא מצליחה לחשוב על שם שיתאים להצגה.
ההצגה עוסקת במנהיגות, כשבעצם הרצל, בן גוריון ודוד המלך מטיילים בין התמונות של ההצגה ומעבירים ביקורת על מה שהם רואים. הם רואים אייפונים ואייפדים שלא פוגשים את העם, אנשים שמנהיגים את עצמם ולא את ההמונים....
אז מה אתם אומרים?
חשבתי על:
א. מנהיגות בעידן טכנולוגי.
ב. הגיגים של מנהיגים.

בקיצור,
ההזמנה כבר צריכה לצאת ואני בבעיה.
מישהו יכול לבוא לעזרה?
תודה רבה רבה.
שם להצגה
| גיא
| 09:05 21/05/2013

"שולחן שמיים"

° לגמרי ב
| חושבת ש
| 13:11 21/05/2013
שם להצגה
| יריב קרין
| 18:36 23/05/2013
Iמנהיגים (איי-מנהיגים)
° אולי "מנהיגות :-0"
|
| 13:41 06/08/2013
המלצה על אתר לימודים טוב
| 1
| 13:17 10/05/2013
באתרנו תמצאו מאגר מבחנים יחודי של מאות מבחנים לכל כיתה ובמגוון מקצועות נרחב. יתר על כן, באתר נמצאים טיפים רבים המסבירים על למידה נכונה למבחן וכן סיכומים בכל מקצועות הלימוד. כפי שנאמר, באתרנו תוכלו למצוא מגוון נרחב של מבחנים לכל הכיתות ובכל המקצועות, ובכך תוכלו להכין עצמכם בצורה הטובה ביותר ליום המבחן הגורלי.אז למה אתם מחכים? הדפיסו מבחן מתוך המאגר הגדול הקיים והתחילו לתרגל. בנוסף, באתר מאגר גדול של טיפים שבעזרתם תוכלו להוציא ציון גבוה יותר במבחן הקרב ובא. מילות מפתח : מבחנים, מבחן , מבחנים פסיכוטכניים http://www.xn----1hcy7apyk.org.il/
מחפש סטודנט או קופיראיטר מתחיל לכתיבת תוכן לאתרים
| 12:35 26/04/2013
שלום. מחפש סטודנט או קופיראיטר מתחיל לכתיבת תוכן לאתרים בנושאים שונים. עבודה לא קבוע. נא לצור קשר trabic@hotmail.com
לכל מישהו פונה אלי
| 13:56 28/04/2013
תודה לכל הפונים. כרגע בתהליך בניית אתר בנושא "הלוואות". מוכן לשלם 25 ש''ח לטקסט 300 מילים. תשלום דרך פאי פעל או וובמאני. לכל מעוניין בעבודה נא לשלוח טקסט ניסוי לבדיקה למייל trabic@hotmail.com
NEEDED - Marketing Communication Writer
| SHARON
| 12:34 25/04/2013
For an Internet company, Tel Aviv - Marketing Communication Writer (Tel-Aviv) - IS NEEDED- Job Description: Create clear, succinct, well-written and accurate copy for Marketing & Communications on projects including - ads, annual reports, brochures, e-mails, event materials, promotional brochures, newsletters, and more... Develop effective promotional writing and compelling feature stories, Produce publishable copy under tight deadlines with minimal revisions, Work closely with the Creative Director. Requirements: A minimum of 5 years of professional writing experience, covering a wide range of subjects in various media, (preferably working for an in-house agency, ad agency, or newsroom), Strong editing and proofreading skills with knowledge of proofreading marks, Demonstrated flexibility to handle multiple projects and changing priorities, Ability to meet tight deadlines, Bachelor's degree in communication, English, journalism or related field -an advantage -------------------------------------- If you are interested For more details please contact - SHARON or MIRA - 03- 5466045 miraz@zahav.net.il
זיוני מוח - עם סגנון
| 02:03 04/04/2013
מוזמנים להתחיל להתרשם מהכתיבה ולתת ביקורת.

איך אני אוהב ביקורת, זה כמו אורגזמה רק מחזיק יותר זמן..

www.facebook.com/AdamSofferCopyWriting
לא נכנסתי כי ההזמנה לא לטעמי, נסה להיות פחות בוטה
| שיר
| 11:59 25/04/2013
בהצלחה בכל מקרה :-)
איך נראה תיק עבודות?
| 22:16 02/04/2013
ערב מצויין לכולם. שמי אדם ואני קצת חולה נפש, יש לי המון טקסטים מהמון סגנונות וחשבתי להתחיל לנסות את מזלי בחשיבה יצירתית בשביל כסף.

בכל זאת אני כן שפוי פה ושם ולכן רציתי לדעת איך נראה תיק עבודות כדי לערוך ולאגד אחד משלי. אם מישהו יוכל להפנות אותי לקישור או ישלח לי במייל אני אשמח מאוד.

foxsoffer15@gmail.com
אהלן
| קוף
| 10:03 03/04/2013
אם תחפש בגוגל אתה יכול למצוא כמה דוגמאות. בעיקרון אתה צריך לכלול שם עבודות שיראו שיש לך ניסיון וכישרון מהסוג שמחפשים. שזה פרסומות לעסקים.
ברכה לחג
| רותי
| 23:28 13/03/2013
אני צריכה עזרה ברעיון לברכה ללקוחות שלי לחג. אני מעצבת פנים .
רמונט כללי לקראת האביב
| וואחד
| 19:34 20/03/2013
אני צריך עזרה בסקיצה לעיצוב המשרד. אני קופירייטר.