כניסה למשתמשים רשומים | הרשמה חינם
דוא"ל
סיסמה
זכור אותי|שכחתי סיסמה
אמנת השירות לקופירייטרים
רוצה להישאר מעודכן?
הצטרף לרשימת הדיוור
שם
דוא"ל

פורום קופירייטינג

הוסף הודעה חדשה +

פורום קופירייטינג | בהנהלת: ענבר רשקו
זה המקום לדסקס, להתייעץ ולקבל תשובות לשאלות בנושאי קופירייטינג, כתיבה שיווקית, כתיבה טכנית, כתיבת תוכן לאתרים, בחירת שמות וסלוגנים, עריכה לשונית, קופירייטינג באנגלית, תרגום ועוד...

שם לחברת תיירות
| זהר
| 10:56 10/01/2013
בוקר טוב , מחפשת רעיון מבריק לשם לחברת תיירות חדשה, שתפיק אירועים, תארגן טיולים וכד', בארץ. אשמח לשמוע רעיונות עם האות א' בשם אבל לא חובה. רעיונות, מישהו ?
שם לוקחים ממומחים.
| 22:24 12/01/2013
קיימים כאן באתר מבחר רחב של בעלי מקצוע . תוכלי לפנות לאחד מאיתנו ונשמח לשרתך בהתאם .
יש לי שם בשבילך ...
| רוי
| 17:32 23/01/2013
שלום רב, אם זה עדיין רלוונטי אשמח לעזור. מצ"ב מייל להתקשרות ronnyagi@gmail.com
ויקיפדיה
| 23:07 10/12/2012
הי לכולם, מחפש כותב מומחה היודע איך כותבים ערכים לויקיפדיה. בבקשה לפנות למייל sharonbo@012.net.il
שם למעבדת אייפון
| יוני
| 23:26 11/11/2012
שלום לכולם, מתוך הערכה למקצוע הקופירייטר (לאור הקושי בו אני נתקל) אני מבקש עזרה במציאת שם למעבדת איפון. תודה!
בעניין השם
| אסף
| 22:31 25/11/2012
היי, אם עדין אקטואלי, צור קשר cbswitch@gmail.com. אשמח לשלוח לך תיק עבודות להתרשמות
שם קליט
| דפנה מור
| 00:22 06/12/2012
יוני,
אשמח לסייע לך בבחירת שם קליטו בעל אפקט חזק.
דפנה מור - Cup of Copy - 054-7648942
dafna@4-mor.com
שם למעבדת אייפון..
| רוי
| 17:35 23/01/2013
יש לי שם שלא תוכל לעמוד בפניו... באחריות !!!. אשמח לעזור ronnyagi@gmail.com
שם
| נחמי
| 21:46 16/08/2014
השם הכי מתאים גלי אייפון

הסעות לנתב"ג
השם
| נחמי
| 21:52 16/08/2014
מחיר לכתיבת תסריט
| יעל
| 13:15 30/10/2012
שלום,
נתבקשתי לנקוב במחיר עבור כתיבת תסריט ל-6 סרטוני הדרכה (קונספט הסרטונים ידוע, כרגע בשלב הפיתוח לתסריטים). הסרטונים יופיעו באתר האינטרנט של החברה וביוטיוב, פונים לקהל בינלאומי. בכמה הייתם מתמחרים פרויקט מסוג זה, האם לפי תסריט או פרוייקט כולל? אין לי נסיון כרגע בתחום הזה (למעט נסיון לימודי, הלקוח מודע לכך). אשמח לעזרה בתמחור. תודה.
מחירים וזה
| אסף
| 22:27 25/11/2012
היי יעל, במקרה הזה זה לא כ"כ משנה, הרי גם אם תנקבי מחיר גלובלי, ניתן יהיה לחלקו במס התסריטים וכך לגלות את מחירו של כל אחד ואחד. תחליטי כמה את רוצה פר שעת עבודה, תנסי לשער כמה זמן ייקח הפרויקט, תוסיפי על זה כ20% תוספת ויש לך הצעה שאפשר לעמוד בה בכיף.
שם לקבוצה בפייסבוק בבקשה!
| הילה
| 23:08 29/10/2012
הי אנשי מוכשרים
אני רוצה לפתוח קבוצה בפייסבוק שמיועדת להורים לילדים בכיתות א-ו ושתהיה קבוצה כזאת שמדברת בגובה העיניים, בלי התייפיפות, ותיתן טיפים ועצות לגידול ילדים בגילאים הללו, עם דגש על בעיות חברתיות.
מחפשת שם מקורי וקליט, כזה שיגרום להורים לרצות להיות חלק מהקבוצה.
תודה מראש!
הילה
אולי "הורות יסודית" ?
| קופית
| 13:08 30/10/2012
השתתפתי בתחרות מגניבה בפייסבוק
| princessariel
| 11:10 29/10/2012
צריך לכתוב שם שבישראל מגניב אבל... אשמח אם תצביעו לי ותתנו לי עוד רעיונות http://www.facebook.com/JaxxIsrael/app_234486409900767
לא רוצה ללמוד!
| דביר
| 06:35 29/09/2012
אני רוצה לעסוק במקצוע, אבל ממש ממש לא בא לי ללמוד כרגע. יש לי את כישורי הכתיבה ולא פעם מצאתי רעיונות יצירתיים לאנשים ולחברות. השאלה שלי היא מה צריך לעשות כדי להיכנס לתחום ללא לימודים? זה אפשרי בכלל?
גם אני לא למדתי
| קופי
| 21:51 29/09/2012
תפנה למשרדי פרסום עדיף בדרך יצירתית ותקווה שתקבל מהם קופיטסט
סיוע בכתיבת עבודה
| nitzan
| 09:51 14/10/2012
שלום,

מחפש מישהו שיכול לסייע בכתיבת עבודה בתחום החינוך..

נא ליצור קשר במיידי,

תשלום במיידי.

תודה.
מבקש עזרה בליטוש כותרות לדף הבית שלי
| איל
| 22:34 26/09/2012
שלום, מומחה מסוים ראה את האתר שלי, ואמר לי ש"לא ברור מה אני מוכר" ושעדיף שבחלק העליון של האתר יהיה משפט-שתיים לגבי מה אני נותן. קהל היעד שלי הוא משתמשי אקסל "כבדים", והפתרון שאני מציע, הוא היכולת לתכנת "תהליכים" שלמים, ולהפוך אותם מתהליכים ידניים לתהליכים אוטומטיים. היתרון המשמעותי של מה שאני מציע הוא חיסכון בזמן, הרבה מאוד זמן. אז כתבתי כמה משפטים ואשמח אם תעזרו לי בחוות דעתכם - 1. האם המשפטים הבאים מסבירים מספיק טוב מה אני מציע ? 2. האם יש דרך להפוך אותם לשיווקים יותר ? - כתיבת מאקרויים בתוכנת Excel - תיכנות תוספות ל- Excel המייעלות את העבודה! - הופך את כל העבודה עם אקסל לאוטומטית לחלוטין. מה דעתכן ? http://excel.kova.co.il זה האתר שלי
תיקון ההודעה הקודמת
| איל
| 22:36 26/09/2012
משום מה, זה לא הציג את מעברי השורה, אז המשפטים שכתבתי הם : - כתיבת מאקרויים בתוכנת אקסל - תיכנות תוספות ל- אקסל המייעלות את העבודה. - הופך את כל העבודה עם אקסל לאוטומטית לחלוטין. מה דעתכם ?
לדעתי, זה עדיין לא מספיק ברור
| אני
| 09:40 27/09/2012
צריך ניסוח שיווקי יותר למה שכתבת בהסבר המקדים בהודעה שלך
המלצות על ACC ובתי ספר בכלל?
| עינת
| 17:30 09/09/2012
היי, אני שוקלת ללמוד את התחום, ומתלבטת איפה. מכירה כמה שלמדו ב ACC, בזמנה של תרצה גרנות ז"ל. לפני שנה הגעתי לפגישות היכרות גם שם וגם בבצפר, ואהבתי יותר את האוירה ב ACC, אבל לא יודעת מה קורה שם עם הרמה מאז שתרצה איננה. למישהו יש מידע עדכני ויכול להמליץ לי? תודה! arunativ@gmail.com
הבצפר וACC
| ממליץ
| 18:47 23/09/2012
גם הבצפר וגם ACC הם בתי הספר המובילים בתחום הפירסום ולשניהם מוניטין מוצלח שמצדיק את עצמו ובוגרים מוצלחים שמוכיחים את עצמם (גם כיום לאחר זמנה של תרצה גרנות ז''ל), ושניהם עוזרים לתהליך הקליטה לעולם הפירסום ולמציאת עבודה לאחר הלימודים.  האווירה בזמן הלימודים תהיה הרבה יותר תלויה באנשים שאת לומדת איתם ממה שאת חושבת, ועל זה בכל מקרה אין לך שליטה. עצה שלי, אל תשרפי על זה יותר מדי תאי מוח, לכי על מה שהרגיש לך נכון סתם כי זה הרגיש ככה ואם זה ACC אז בהצלחה (ואני אומר את זה כבוגר הבצפר {חיוך}).