כניסה למשתמשים רשומים | הרשמה חינם
דוא"ל
סיסמה
זכור אותי|שכחתי סיסמה
אמנת השירות לקופירייטרים
רוצה להישאר מעודכן?
הצטרף לרשימת הדיוור
שם
דוא"ל

פורום קופירייטינג

הוסף הודעה חדשה +

פורום קופירייטינג | בהנהלת: ענבר רשקו
זה המקום לדסקס, להתייעץ ולקבל תשובות לשאלות בנושאי קופירייטינג, כתיבה שיווקית, כתיבה טכנית, כתיבת תוכן לאתרים, בחירת שמות וסלוגנים, עריכה לשונית, קופירייטינג באנגלית, תרגום ועוד...

תיק עבודות
| 00:46 20/09/2012
היי,
רוב נסיון הכתיבה השיווקית והיצירתית שלי הינו ברשתות חברתיות.
האם מקובל לשלוח ללקוח פוטנציאלי לינק לבלוג האישי שלי, שבו אני דואגת לאגד את מיטב מילותיי?
תודה מראש :)
בעיקרון כן
| 09:09 20/09/2012
בהנחה שהבלוג מתייחס לפעילות השיווקית שעשית
תערוכת סיום קופי של הבצפרבשיתוף המשרד לביטחון פנים
| הבצפר
| 15:58 02/09/2012
לאור תופעת האלימות הגואה בישראל בימים אלה התגייסו בוגרי קורס קופי 18 של "הבצפר" (מחזור אוקטובר 2011), ומעל 40 משרדי פרסום למהלך אותו יזמה חברת חברת LOCATION ואיגוד חברות הפרסום בשיתוף המשרד לביטחון פנים לטובת תערוכת כרזות תחת הכותרת אלימות מכת מדינה אתם מוזמנים לקבל זוויות חדשות ומעוררות מחשבה על הנושא הטעון הזה ביום רביעי 5.09.12 בשעה 17:30 בהאנגר 22, נמל תל אביב (רדיו 102 לשעבר)
° איך/איפה רוכשים זמן אויר לפרסומות בטלויזיה?
| אסף
| 12:49 09/08/2012
° זה נעשה בד"כ דרך משרדי הפרסום
| קופי
| 10:20 30/08/2012
רוצה לעסוק בתחום
| הדר גלילי
| 16:05 26/08/2012

אני שוקל להפסיק לימודי תואר ראשון וברצוני לדעת האם זהו תחום  שכדאי להיכנס אליו ??? 
איפה הכי מומלץ לעשות קורס?!?!? מה היכוי למצוא עבודה בתחום ללא קומבינות?!?! תודה הדר

דיברו על זה פה די הרבה
| קופי
| 10:19 30/08/2012
בגדול אם זה כדאי זה תולי בך סיכוי למצוא עבודה ברור שיש לרוב הקופירייטרים אין קומבינות אני אישית למדתי בבצפר ויכול להמליץ עליו בהצלחה
סליחה על
| קופי
| 10:20 30/08/2012
המחסור בסימני פיסוק. כנראה לא נקלטים פה אנטרים...
עזרה במציאת שם לעסק
| אבי
| 12:52 23/07/2012
שלום. אני מתלבט רבות איך לקרוא לעסק החדש שלי שמאגד חנות צילום, חנות מחשבים וסלולר בעיקר אשמח לרעיונות לשמות
ומדוע לא לשלם לאיש מקצוע, שיעזור לך במשימה זו?
| אסף
| 23:31 26/07/2012
לא ניתן להפריז בחשיבות השם לעסק וכיצד הוא נתפס ע"י הלקוחות. אך מעבר לכך ומעבר לעובדה שיצירת שם זה תהליך מורכב שכדאי ובעל מקצוע יבצע אותו, לא סביר שהיה עולה על דעתך להסכים לתת לי ציוד מחנותך או להפיק עבורי כמה הגדלות של תמונות, רק כמה תמונות, ככה בקטנה, אתה יודע... למה אתה חושב שזה שונה?
מחפשת עבודה בכתיבה מהבית
| מירבלה
| 19:39 21/07/2012
בעלת תעודה,וניסיון מחפשת עבודה מהבית בכתיבת
מאמרים,וכול מה שקשור ליופי אופנה,איפור,ועוד.
גם ברכות בעיצוב אישי משלוח לכל רחבי-הארץ עם מסגרת
לתליה על הקיר או על שולחן במשרד לחגים למורות גננות
מטפלות רופאים ועוד.[פרילאנסית עם קבלות עוסק פטור]
קופירייטרים מחוץ לקופסא
| אריק
| 19:16 05/07/2012
חברים, למי שלא מכיר, מימונה היא פלטפורמה לגיוס כספים עבור יזמים, ספורטאים וכל מי שחפץ בכך. כל מי שמגייס כסף במימונה צריך עזרה בהליך בניית הפרויקט (צילום ועריכת סרטון, קופירייטינג ועוד) ולא פחות חשוב, בשיווק הפרויקט ברשתות החברתיות, עיתונות וכדומה. "המומחים" הינו מאגר של בעלי מקצוע רלוונטיים שיכולים לעזור לבעלי הפרויקטים לבצע הליך גיוס כספים פשוט יותר, והכי חשוב - מוצלח יותר, החל משלב בניית הפרויקט ועד לשלב השיווק שלו. אם נראה לכם שאתם יכולים לתת ערך מוסף לבעלי הפרויקטים המגייסים כסף במימונה, זה שווה לך ולהם כסף! להעלאת פרופיל ניתן ליצור עמי קשר erikbrodch@gmail.com בברכה, אריק
קופירייטינג בספרדית בשפה אחרת שאינה עיברית ואנגלית
| מיכל
| 09:19 03/07/2012
היי,

אשמח להתייעץ ולשמוע חוות דעת מקצועית לגביי קופירייטינג בספרדית לאתר שעולה בספרד.
האם כותב כשרוני שדובר ספרדית שוטפת וחי בישראל יכול להתאים או שקופירייטינג מוצלח לתרבות ספרדית יעשה רק ע"י קופירייטר ספרדי שחי בספרד ומכיר מקרוב את התרבות, הנפשות הפועלות?

כלומר, עד כמה חשוב להיות חלק מחיי היומיום או שמספיק רק לשלוט בשפה כשפת אם (ואני מניחה שתהיה הכרות טובה עם התרבות אבל לא לחיות בישראל)...

תודה רבה רבה
מיכל
תלוי במקרה הספציפי
| 11:19 03/07/2012
אבל בגדול חשוב שזו תהיה שפת אם, שהקופירייטר יהיה מתורגל מהתקופה האחרונה בכתיבה באותה שפה, ומבחינה תרבותית זה כמובן יתרון להכיר את ההוויה המקומית- עד כמה הוא משמעותי כבר תלוי בתחום ובסוג הפרויקט.
פתרון יעיל וחסכוני לקופירייטרים עצמאיים.
| אייל
| 13:13 02/07/2012
אתם עובדים מהבית ויש לכם כתובת עסקית של מגדלי אלקטרה - קומה 42!!  ניתן לבצע גם פגישות עם לקוחות והכל ב-450 ש"ח לחודש, דרך מצוינת למתג את החברה ולחסוך עלויות במיוחד בתחילת הדרך. יש חבילות שכוללות גם שירותי מזכירות, חדרי ישיבות ועוד ועוד.

לפרטים נוספים נא לשלוח מייל עם טלפון לכתובת: officeplus@office.co.il
תיק עבודות
| אני רק שאלה
| 13:53 30/05/2012
שלום, איך נכון לשלוח תיק עבודות? האם כקובץ pdf בו מרוכזות מבחר עבודות? ובתוך הקובץ- אם יש הפניה לאתר, האם כדאי לבצע print screen לעמוד נבחר שיוצג בתיק העבודות כתמונה? ואיך לצרף לינקים? תודה!
תשובה
| יעל
| 08:15 02/06/2012
PDF או קישור לתיק עבודות באינטרנט בקשר לצילום אתר אפשר אבל רק אם הטקסט יוצג בביר7ור בתמונה. לינקים לכלול בקובץ או בהקדמה של המייל
° תודה רבה!
| אני רק שאלה
| 10:22 04/06/2012