כניסה למשתמשים רשומים | הרשמה חינם
דוא"ל
סיסמה
זכור אותי|שכחתי סיסמה
אמנת השירות לקופירייטרים
רוצה להישאר מעודכן?
הצטרף לרשימת הדיוור
שם
דוא"ל

תשובות לסער פורום קופירייטינג

מאת: קופיפי
נושא: תשובות לסער
תוכן: 1. כן 2. עובד על בריפים 3. כן ולא 4. הרווח לא תמיד תלוי בכישרון
הוסף תגובה
זקוק לעזרה
| סער
| 18:01 06/09/2010
שלום לכולם. אני מתלבט לקראת לימודי הקופירייטינג והייתי שמח לעזרה. 1. לאחר פטירתה של תרצה גרנות ז"ל, האם מישהו יודע, האם כדאי ללמוד שם? הרי להבנתי במקצוע הרבה מתבסס על קשרים, והבנתי שהיא הייתה המקום! 2.מה עושה קופירייטר ביום-יום? כלומר, האם הוא מתיישב במשרד ומתחיל לחלום על פרסומות? מהי שגרת היום שלו? 3. האם העבודה היא עמוסה ומשוגעת? מ-6 בבקר עד 8 בערב? או שזה רק בהתחלה כך.האם באמת ישנו נחת במקצוע מתישהו בעתיד? או שהתחרות היא אינסופית? 4.האם באמת אין אפשרות להרוויח במקצוע? או שישנם מעטים אשר מצליחים? וגם זאת רק לאחר שנים של עבודה? או שזה תלוי בכישרון? תודה רבה סער
תשובות לסער
| קופיפי « הודעה נוכחית
| 22:16 06/09/2010
1. כן 2. עובד על בריפים 3. כן ולא 4. הרווח לא תמיד תלוי בכישרון
תשובה לקופיפי
| סער
| 22:27 06/09/2010
תודה רבה על התשובה. אני אשמח לקצת פירוט בבקשה אם אפשר
° אשכרה ככה
| קופיק
| 13:52 07/09/2010
° ממליצה אישית על הבצפר
| ליקס
| 07:02 21/09/2010
גם אני למדתי אצל תרצה
| קופי בדימוס
| 11:32 28/10/2010
1.תרצה אכן הייתה מורה מדהימה והיא זו שדאגה גם לעבודות לבוגריה.
התוכן הלימודי שם הוא אותו תוכן אלא שעכשיו הוא מועבר ע"י מורים אחרים.
בקשר לקשרים - קשרים הם  ה כ ל  במקצוע הזה, החל ממציאת עבודה ועד המעבר שלך למשרד הבא עבור עוד 600 ש"ח בחודש.
2.ביום יום כפי שציינו קודם, עובד על בריפים. מה זה אומר?
נהוג לחשוב שברגע שאתה מגיע למשרד פרסום, זה הכל מגניב ויש קוקאין, כוסיות וכל מיני שטויות שרואים על המסך...
העבודה היא סיזיפית ולא נגמרת, דורשת סבלנות בעמידה מול תקציבאים לדוגמא אבל בעיקר דורשת הקרבה.
וכאן אני עונה לך על שאלה 3 בעצם, השעות ברוב המשרדים נעות מתשע בבוקר ועד לא ידע...
מה זה אומר? שאתה יודע מתי אתה נכנס אבל לא בטוח מתי אתה יוצא.
8 בערב כפי שציינת היא שעה לא כל כך נוראית לצאת מהעבודה.
ובמידה שהמשרד לפני פרזנטציות גדולות, יצא לי גם לחזור באחת בלילה.
זו הסיבה העיקרית שעזבתי את המקצוע, הזילות בעובד ובצרכים האישיים-משפחתיים שלו פשוט המאיסו עלי את העבודה.
ולחלק השני של השאלה - כן, יש נחת. אחרי שאתה מסיים פרזנטציה מוצלחת יש לך לפחות 10 דקות נחת.
4. מה זה "באמת להרוויח"? האם להרוויח משכורת ממשהו שאתה נהנה לעשות הוא לא הרווח האמיתי.
אם אתה מחפש את הכסף הגדול תפנה לנדל"ן.