כניסה למשתמשים רשומים | הרשמה חינם
דוא"ל
סיסמה
זכור אותי|שכחתי סיסמה
אמנת השירות לקופירייטרים
רוצה להישאר מעודכן?
הצטרף לרשימת הדיוור
שם
דוא"ל

ספרות מקצועית והעשרה פורום קופירייטינג

מאת: י.פ
נושא: ספרות מקצועית והעשרה
תוכן: שלום לכולם

אני קופירייטרית עצמאית שעובדת מהבית ומעניין אותי להעשיר את הידע, בכל זאת עברו כמה שנים מאז הלימודים. מי מכיר ספרות טובה בתחום שנותנת רעיונות וכיווני חשיבה חדשים? איפה יש השתלמויות, ימי עיון, מפגשים לקופיז עצמאיים שלא עובדים מתוך משרדי פרסום? אשמח לשמוע רעיונות והצעות.

בנוסף, מי מכיר ספר לימוד טוב לפוטושופ?

תודה
י'
הוסף תגובה
ספרות מקצועית והעשרה
| י.פ « הודעה נוכחית
| 08:02 20/02/2011
שלום לכולם

אני קופירייטרית עצמאית שעובדת מהבית ומעניין אותי להעשיר את הידע, בכל זאת עברו כמה שנים מאז הלימודים. מי מכיר ספרות טובה בתחום שנותנת רעיונות וכיווני חשיבה חדשים? איפה יש השתלמויות, ימי עיון, מפגשים לקופיז עצמאיים שלא עובדים מתוך משרדי פרסום? אשמח לשמוע רעיונות והצעות.

בנוסף, מי מכיר ספר לימוד טוב לפוטושופ?

תודה
י'
ספר נהדר....
| נאור .
| 00:19 23/02/2011
בתור מי  שסיים  לימודי  קופירייטנג , למי שמתעניין  בספרות  מקצועית יש  את  הספר  :רעיונות שכדאי "לגנוב "  קראתי  אותו  כמה  פעמים -  ממש  מעשיר. בקשר  למפגשי  קראייטיב  לצורך  רענון  ובקיאות  אשמח  לקיים  מפגשי קראייטיב - לצורך  העצמה  והעשרה  עצמית  של  התחום  המתחדש שהאמת  כבר קיימיתי  עם  כמה  קולוגות - והדבר  מעשיר  ביותר  ונותן  נקודות  מבט  חדשות  "ופותחות ראש".
אם  מתעניינת  תשאירי פרטים.
ספר טוב ללימוד פוטושופ
| 09:31 23/02/2011

"Photoshop צעד אחר צעד"
של גליה צור

° מצטרפת להמלצה
| זרובית
| 19:53 26/02/2011
מחפשים רעיונות לפורטל טקסי מגזין
| מוניות איירפורט סיטי
| 10:31 26/02/2011
נשמח לקבל אותך אצלינו צרי קשר 0528074949
www.taxi-airport-city.co.i
| מוניות איירפורט סיטי
| 13:57 13/01/2012
לבעלי ידע בכתיבה וגם לקופירייטינג ולבעלי ניסיון לכתיבה יצרתית נשמח לקבל את תגובכם ליצירה משותפת והכל בשכר..

052807-49-49