כניסה למשתמשים רשומים | הרשמה חינם
דוא"ל
סיסמה
זכור אותי|שכחתי סיסמה
אמנת השירות לקופירייטרים
רוצה להישאר מעודכן?
הצטרף לרשימת הדיוור
שם
דוא"ל

המייל פורום קופירייטינג

מאת: צפי
נושא: המייל
תוכן: המייל שלי הוא: נןרשמזןפן@'שךךשץבםצ
תודה
הוסף תגובה
הצעה לשם
| צפי
| 10:51 09/03/2011
שלום,
אגודת אמני כפר סבא עומדת להקים מיזם חדש ויחודי- השאלת יצירות אמנות מקוריות לכל מי שמעוניין, מעיין סיפריה. כלומר, כל מי שירצה לתלות בביתו ציור או להניח פסל של אחד מהאמנים, תמורת סכום די סימלי, יפנה לאמן וישאיל ציור/ים לתקופה של שנה, ובתום התקופה יוחזרו היצירות לאמן.היצירות יפורסמו כמובן באינטרנט.
האמנים הציעו כל מיני שמות למיזם, אך אף אחד לא היה מספיק יחודי.
אודה לכם על קבלת רעיונות.
תודה מראש
צפי
° אילו שמות הציעו?
| המרטש
| 11:05 09/03/2011
ספריית השאלה
| צפי
| 00:28 10/03/2011
שוחר טוב, שואל טוב, טוב על הקיר, טוב שיש, טוב בעין, יצירות אמן, אמנות לכל, טבין ותקילין, אמניחם משאילים יצירות _אמי"ץ), אמנות נודדת, תמונות נודדות, אמנות כלבבך, אמנות מתחלפת, אמנות לכל כיס, אמנ ות בהשאלה, ספריית אמנות.
תודה על התיחסותך
היי ציפי,
| 08:44 10/03/2011

לשם שתבחרו יהיה משקל גדול, בפרט בתחום הפעילות הספציפי שלכם. שקלתם לפנות לקופירייטר בתשלום? תוכלי לפרסם מודעה בלוח ולקבל הצעות מחיר לפרויקט.

אם אין תקציב לנושא, אולי כדאי לחשוב על תגמול כלשהו למציע השם הנבחר, ובכל מקרה את מוזמנת לפרסם כאן את המייל שלך, כדי שמי שרוצה לסייע יוכל לעשות זאת באופן פרטי.

הציבור הישאלי מזלזל...
| נאור - רעיונאי.
| 00:38 11/03/2011
יש  באתר  זה  הרבה  שקוראים  לעצמם  קופירייטירים,  ובאמת  לא  ראויים  לשם  הזה.
קופירייטר  אמיתי  הוא  מי  שלמד  קופרייטינג -  במוסד ,  או  בקורס  רשמי !
הציבור  הישראלי  מזלזל  יתר  על  המידה  במושג.
האם  איזו  עמתוה  עירונית  שמעוניינת  הייתה  לייצוג  בבית משפט  הייתה מעיזה לבקש עו"ד ללא תשלום?
האם  מישהו  פעם  נפגש עם פסיכולוג ללא  תשלום ?
מפרסמים  יקרים - "צאו  מהבועה והסרט  הו  אתם  חיים" -  קופירייטר   זה  מקצוע  -  רעיוני בשבילכם .
וכנראה  שגם  הוא  צריך  להתפרנס.
בפעם  הבאה  לפני  שמישהו  כאן  מפרסם  מודעה ,  שיחשוב  לרגע .  מה היא  קורה  אם  הוא  היה  הולך  ללמוד  יותר  משנה  שלמה  ובהשקעה  כספית  של  מעל 17 אלף  ש"ח  לא  כולל עבודות  ונספחים  כולל  תיקי  עבודות  וכן נסיעות  וטרטורים,  כשיוצאת  לו  הנשמה ... ובא  איזה  מישהו  מתנשא  במקצת  ומבקש  את  שירותיו  בחינם?!
יש לך כמה טעויות
| נח
| 10:30 11/03/2011

האם מי שלמד מנהל עסקים הוא מנהל של עסקים? 
יפה.
באותה מידה מי שלמד קופי זה לא בהכרח אומר עליו שהוא כזה

ומצד שני תראה את רמי לוי שלא למד כלום והוא מנהל עסק מצליח
וכמוהו יש קופירייטרים שלא הלכו במסלול הרגיל. בטח לא הענקים של פעם עיין ערך תרצה גרנות ז"ל

בקשר לכסף חבל שזה ככה אבל זה ככה וכדי שכן ירצו לשלם לך אתה צריך לתת ערך מוסף אמיתי.
ולפעמים לא נורא לעזור. לא אומר שצריך לשבת שעות אבל אפשר לזרוק מה שעולה בראש, רק למי שרוצה לא בכח.

אהבתי את ההשוואה לרמי לוי השאלה אם
| אפרתה
| 09:34 13/03/2011
קופירייטר יכול להרוויח ככה אי פעם
יש לי רעיון בשבילכם
| נח
| 10:32 11/03/2011
תן את המייל שלך
המייל
| צפי « הודעה נוכחית
| 23:22 14/03/2011
המייל שלי הוא: נןרשמזןפן@'שךךשץבםצ
תודה
בשביל כבוד צריך לעבוד.....
| רעיונאי.
| 20:52 12/03/2011
קבלת רעינות דומה  לקבלת  יעוץ רפואי, למתן  שירותי  עו"ד.  לכן  כשפונים  לעו"ד  -  פונים ישירות  אליו  ולא  מתיעצים  עם  כל  מיני  שרלטנים בדרך.  זו  הדרך  למצוא  שם  למקום  - דבר  ראשון לקבוע  ולתאם  ציפיות  עם  הרעיונאי  שייתן  אמדן  ראוי  פני  ההשטח  בו  מוצע הרעיון , ותג מחיר.
עצם הפנייה היא ישראבלוף בפני עצה- תהיו קצת  מחוברים.
קופירייטר- הוא  מקצוע-  מקצוע  שלומדים .
פנו  לאחד  מן  האתר  -  ויש  כאן  כמה  טובים  .  ותהו  את  שירותיהם.
בתור קופירייטר עובד
| מסכים וחולק
| 08:11 13/03/2011

אני מסכים איתך שצריך איש מקצוע ולא חאפר
אבל בתור מי שלא עשה קורס אני לא מסכים בקשר ללימודים
וההשוואה לרופא או עו"ד אולי נוחה לך אבל לא במקום

בתור מי שעשה קורס
| אפרתה
| 09:32 13/03/2011

עובדים איתי חברה' שלא למדו, חלק מהם טובים ממני וגם אני נמצאת שנות אור מאיפה שהייתי כשסיימתי את הקורס, אבל היום קורס זה חובה כדי למצוא עבודה בתור שכירה...
עצמאי יכול להסתדר גם בלי אם יש לך מספיק חברים שיתנו לך להתגלח על הזקן שלהם...

אני רואה את זה ככה
| 18:33 14/03/2011
יש תחומים, רפואה למשל, שבהם אתה צריך רישיון לעסוק במקצוע, והדרך לקבלת רישיון עוברת באקדמיה.
זה אמור להגן על הלקוחות מנזק שיכול להיגרם להם בעקבות עבודה לא מקצועית. נכון להיום כדי להתחיל להציע את שירותיך כקופי אתה צריך בעיקר מקלדת, ועבודה לא מקצועית לא הורגת, רק מגרדת.

התוצאה היא פערי איכות ופערי מחירים, לא תמיד ביחס ישר אגב. והלקוחות מצידם יעשו את מה שלקוחות מתמחים בו ויחפשו את הכי טוב במסגרת התקציב שלהם.

אנחנו יכולים לעזור לעצמנו בזה שנסביר להם למה חשוב להגדיל את תקציב הקופי. וההסבר שלנו צריך להתמקד קודם כל בתועלת ללקוח ואחר כך בדוגמאות לפרויקטים מוצלחים שעשינו.
יפה מאד...
| 15:32 23/04/2011
אודה ואשמח על אחד שהוא באמת טוב....