כניסה למשתמשים רשומים | הרשמה חינם
דוא"ל
סיסמה
זכור אותי|שכחתי סיסמה
אמנת השירות לקופירייטרים
רוצה להישאר מעודכן?
הצטרף לרשימת הדיוור
שם
דוא"ל

לרעיונאי הזועם פורום קופירייטינג

מאת: gil peled
נושא: לרעיונאי הזועם
תוכן: רעיונאי יקר,
אתה כותב בחמת מקלדתך על חוסר המקצועיות והחאפריות של אלו שלא שפר מזלם ללמוד באחת ממכללות היוקרה הישראליות לקופי ורעיונאות, עם זאת, יש לציין, כי כתיבתך לוקה בטעויות הגהה מביכות (אנשים שחפצים...לא מצפה, בעל מקוצע, בעצמאות, קופירייטירים, הנוצות). ודבר נוסף, עצת אחיתופל, לידע כללי, היא העצה הנכונה שפשוט לא טרחו לקבל- תבדוק ותגלה.
אני קופירייטר ללא השכלה פורמלית בתחום אך עם ניסיון מעשי ארוך ומוכח, מוכן להתחרות בכל בוגר עבודי, acc וביצפר. קורא מכאן לכל אותם לקוחות להמשיך ולהציע את הצעותיהם. מי שלא רוצה- שלא יענה
הוסף תגובה
לקוחות - המסר כאן בשבילכם!
| רעיונאי.
| 23:03 13/03/2011
אנשים שחפצים  לקבל  מסע  פרסומי  שלם  בנוגע  לעסק  שלהם ,  או  מתכוונים  לקבל  שם  לעסק  שיבדל  אותם  מהמתחרה  ויספק  מענה  לתחום  בו  הם  עוסקים, לא  באמת מצפה  לקבל  תשובה  רצינית  בפורום  כללי .  לצורך  כך  יש  לפנות  לבעל  מקוצע  - קופירייטר -רעיונאי  שלמד  את  התחום,  כן  ואני  מסייג.
רבים  וטובים  מבין  הקופירייטרים בעובדים  בתחום  הינם  רעיונאים  עם  תעודה ! ישנם מעטים  שהתגלגלו  לתחום  בעצמאות  לימוד עצמי אך  הינם  מעטים. לכן  על  בעל  העסק / הלקוח  הפוטנציאלי -  לבדוק  בציציות  האיש  שהולך  לייעץ  ולבחור  איתו  מסע לבידול  ולגיוס  לקוחות .
באתר  זה  קיים  מגוון  רחב  של  קופירייטרים. ובואו  לא  נהיה  תמימים  ישנם  כאלה  שרשומים  כאן  ומתיימרים  להיות  קופירייטירים-  אך באותה  שעה מרשים  לעצמם  להתהדר  הנוצות לא  להם.

לקוח  יקר - אם אתה  מספיק  רציני,  ובאמת  בשבילך  ורק  בשבילך. פנה לרעיונאי  באתר ! ישתלם  לך  הרבה יותר  מאשר  לפרסם  הודעה לקונית  בפורום ולקבל  עצות אחיתופל.
למרות שאני מסכים עם הרוב
| המרטש
| 08:33 14/03/2011

מניח מצורת הכתיבה שאין לך הרבה ניסיון בתחום ומניח שיש לך תעודה
מניח שאתה נמצא בשלב ששואל אם אפשרי לגמור את החודש בתור קופי

תדע
כמו שיש מוצרים שאתה מעדיף לקנות בזול או חינם יש לקוחות שמחפשים קיצורי דרך בכתיבה
זה לא חייב להטריד אותך בטווח ארוך מי שטוב עובד ומרוויח

רעיונאי
| 15:31 23/04/2011
תודה על הטיפ החשוב. ו... סליחה על הבורות :), מה ההבדל בין קטפירייטר לרעיונאי?
לרעיונאי הזועם
| gil peled « הודעה נוכחית
| 01:40 15/05/2011
רעיונאי יקר,
אתה כותב בחמת מקלדתך על חוסר המקצועיות והחאפריות של אלו שלא שפר מזלם ללמוד באחת ממכללות היוקרה הישראליות לקופי ורעיונאות, עם זאת, יש לציין, כי כתיבתך לוקה בטעויות הגהה מביכות (אנשים שחפצים...לא מצפה, בעל מקוצע, בעצמאות, קופירייטירים, הנוצות). ודבר נוסף, עצת אחיתופל, לידע כללי, היא העצה הנכונה שפשוט לא טרחו לקבל- תבדוק ותגלה.
אני קופירייטר ללא השכלה פורמלית בתחום אך עם ניסיון מעשי ארוך ומוכח, מוכן להתחרות בכל בוגר עבודי, acc וביצפר. קורא מכאן לכל אותם לקוחות להמשיך ולהציע את הצעותיהם. מי שלא רוצה- שלא יענה
° לייק:-)
| אילת
| 08:26 15/05/2011