כניסה למשתמשים רשומים | הרשמה חינם
דוא"ל
סיסמה
זכור אותי|שכחתי סיסמה
אמנת השירות לקופירייטרים
רוצה להישאר מעודכן?
הצטרף לרשימת הדיוור
שם
דוא"ל

תגובה לתגובה פורום קופירייטינג

מאת: יעל פרומר - קופירייטינג וכתיבה שיווקית
נושא: תגובה לתגובה
תוכן: ליאב שלום

אני לא מתייחסת כרגע לנושא הדתות והיהדות, לא רלוונטי לענייני. אתייחס לשרשור הקודם ולתגובות המופיעות בו.

חשוב לי להדגיש שגם אני נגד ניצול, בכל תחום, ובעיקר במקצוע ממנו אתה ואני מתפרנסים בכבוד.
המגמה קיימת בכל תחום עיסוק - "רק שאלה קטנה" לעו"ד על חוזה, רק "לבדוק משהו" עם סוכן הביטוח השכן ו"שניה תקשיב רגע למנוע" למוסכניק. ונכון זה מכעיס, זה מעצבן אבל זה קיים.

ברוב המקרים זה נובע מחוסר ידע של בעל השאלה/בעיה ולא מהרצון לדפוק או לנצל. אנשים רוצים לבדוק טוב לפני שהם משלמים למישהו כסף, ואם אפשר בחינם זה אפילו טוב יותר. כולנו מנסים לחסוך איפה שאפשר.

גם לי לא נעים לקרוא את השאלות שדורשות מענה מפורט בדחיפות מבלי לשים לב לזמן העבודה שמשקיע המשיב. אני מעדיפה להתעלם, במחשבה שאם כולם יעשו כמוני אולי בעלי העסקים יבינו שמדובר בשירות שעולה כסף.
אני מציעה למנהלת הפורום לנסח תשובה רשמית אך חברית של הפורום עצמו, מנומסת, מנומקת ומזמינה לדף "דרושים קופירייטרים" ולמחירון. (אוכל לעזור אם תרצי, בחינם... :))

להתנגח ולכעוס זו לא הדרך, כוחנו במילותנו ולכן אפשר לענות בצורה מנומסת ויפה, כדי לא ליצור אנטיגוניזם מצד הלקוח כלפי כל העוסקים בתחום, מה שיגרור תדמית לא נכונה למקצוע (וכן, זה מקצוע) הקופירייטר.

ימים יפים ועסקים מוצלחים לכולנו.
יעל
הוסף תגובה
בכל פעם שמשתמשים ביהודים
| ליאב
| 08:14 12/07/2011

משום מה אני נרתע. ומשום מה מי שמשתמש במילה הזאתי בעניי לפחות הוא שיא הדוגמא לערכים שליליים של הפחדה אלימות וסתם גזענות חשוכה.

אני מנצל"ש לקרוא לכל אחי ואחיותי ה"יהודים" לפסיק ליחס משמעות לדבר כל כך פרימיטיבי והלוואי שבעוד כמה דורות עם עוד קצת קידמה וערכים טובים כל הדתות יעלמו או לפחות יהיה ברור שזה בסך הכל עיסוק תמהוני ולא יותר

° ההודעה בעקבות השרשור הקודם סליחה
| ליאב
| 08:15 12/07/2011
תגובה לתגובה
| 09:52 12/07/2011
ליאב שלום

אני לא מתייחסת כרגע לנושא הדתות והיהדות, לא רלוונטי לענייני. אתייחס לשרשור הקודם ולתגובות המופיעות בו.

חשוב לי להדגיש שגם אני נגד ניצול, בכל תחום, ובעיקר במקצוע ממנו אתה ואני מתפרנסים בכבוד.
המגמה קיימת בכל תחום עיסוק - "רק שאלה קטנה" לעו"ד על חוזה, רק "לבדוק משהו" עם סוכן הביטוח השכן ו"שניה תקשיב רגע למנוע" למוסכניק. ונכון זה מכעיס, זה מעצבן אבל זה קיים.

ברוב המקרים זה נובע מחוסר ידע של בעל השאלה/בעיה ולא מהרצון לדפוק או לנצל. אנשים רוצים לבדוק טוב לפני שהם משלמים למישהו כסף, ואם אפשר בחינם זה אפילו טוב יותר. כולנו מנסים לחסוך איפה שאפשר.

גם לי לא נעים לקרוא את השאלות שדורשות מענה מפורט בדחיפות מבלי לשים לב לזמן העבודה שמשקיע המשיב. אני מעדיפה להתעלם, במחשבה שאם כולם יעשו כמוני אולי בעלי העסקים יבינו שמדובר בשירות שעולה כסף.
אני מציעה למנהלת הפורום לנסח תשובה רשמית אך חברית של הפורום עצמו, מנומסת, מנומקת ומזמינה לדף "דרושים קופירייטרים" ולמחירון. (אוכל לעזור אם תרצי, בחינם... :))

להתנגח ולכעוס זו לא הדרך, כוחנו במילותנו ולכן אפשר לענות בצורה מנומסת ויפה, כדי לא ליצור אנטיגוניזם מצד הלקוח כלפי כל העוסקים בתחום, מה שיגרור תדמית לא נכונה למקצוע (וכן, זה מקצוע) הקופירייטר.

ימים יפים ועסקים מוצלחים לכולנו.
יעל
° לא חושב שהתעלמות תגרום למישהו להבין משהו
| ליאב
| 11:00 12/07/2011
לכן הצעתי גם תגובה רשמית מטעם הפורום
| יעל פרומר
| 11:04 12/07/2011
ה"התעלמות" נועדה כדי לרסן התנהגות לא נכונה. זה עובד ברוב המקרים.
מספיק שאחד הבין, הוא כבר יעדכן את החבר'ה.
ליאב יקר
| עדי
| 10:24 12/07/2011
חבל שבגלל אנשים בעייתים אתה מכליל על הכל תדע שיהדות זו לא רק דת אלא גם תרבות והיסטוריה. כולה בנאדם קצת מתוסכל שמתגאה ביהדות שלו כי אין לו משהו אחר, יש אנשים שרוצים לנצל וכועסים שזה לא מסתדר מזכיר לי את הבחורים שמתחילים איתך וקולטים שאת לא בקטע אז אומרים "יאלה לכי ימכוערת". בקיצור יש ויש:-)
עדי,
| ליאב
| 11:06 12/07/2011
אהבתי את הדוגמא :) 

אין לי בעייה עם דת רק עם מה שאנשים מרשים לעצמם לעות  תחת הכותרת של דת /יהדות....

יש יהודים עם קונוטציה טובה !
| שי
| 12:00 16/07/2011

"היהודים" מה שנקרא הצליחו למרות ולא בגלל השם ...