כניסה למשתמשים רשומים | הרשמה חינם
דוא"ל
סיסמה
זכור אותי|שכחתי סיסמה
אמנת השירות לקופירייטרים
רוצה להישאר מעודכן?
הצטרף לרשימת הדיוור
שם
דוא"ל

עבודי פורום קופירייטינג

מאת: אלעד
נושא: עבודי
תוכן: באמת השתפרו אל תתייחסי לפגישה זה לא  מעיד על הקורס ...
הוסף תגובה
לימודי קופירייטינג
| דנה
| 23:57 18/07/2011
אני מתעניינת מאוד בלימודי קופירייטינג וקראתי את השרשור שמתאר איפה כדאי ללמוד ואיפה לא אבל זה היה לפני המון זמן, ובכל מקום שאני קוראת כתוב משהו אחר.
קראתי באחד הפורומים לקופירייטינג שתרצה זה לא מה שהיה פעם ועבודי השתפרו, אבל מהפגישות בבתי הספר אני דווקא יותר נמשכת לתרצה ובעבודי הרגשתי כאילו סתם מנסים למכור לי משהו זול בהרבה כסף, וללחוץ אותי לקנות מבחן התאמה בלי שאני בכלל סגורה על המכללה. אני גם רוצה ללכת לפגישת יעוץ בבצפר אבל כל הרעיון של מגמה אחת שתלויה במגמה אחרת קצת מלחיץ אותי.
אז אני אשמח אם מישהו יוכל לענות לי בנייטרליות באיזה קורס הכי כדאי ללמוד היום, מבחינת כלים שמקבלים להמשך, מבחינת תיק עבודות ומבחינת השתלבות בתעשיה וכן, גם מבחינת השם שאתה אומר כששולים אותך איפה למדת קופי...
תודה מראש
עבודי
| אלעד « הודעה נוכחית
| 09:22 19/07/2011
באמת השתפרו אל תתייחסי לפגישה זה לא  מעיד על הקורס ...
לגבי עבודי והפגישה איתם-
| דנה
| 20:02 19/07/2011

את מבחן הסטודנטים הנוכחיים הם לא עברו. כל אחד ואחד שדיברתי איתו היה מאוכזב מהרמה והיחס של המככלה. האינטואיציה אומרת לי שזה לא המקום בשבילי, בעיקר בגלל שהרגשתי שמנסים להתאים את המקום אלי. כשהיועצת אמרה משהו שלא מתאים לי, אמרתי לה שזה לא מה שאני מחפשת והיא ניסתה לתרץ את זה ב"הגזמתי" או "זה לא בדיוק בדיוק כמו שאמרתי". כל הצורה שהפגישה הזאת התנהלה הייתה לא לרוחי. השאלה היא אם ההשתלבות בעולם הפרסום לאחר הקורס היא באמת ורדים ושושנים כמו שאותה יועצת לימודים תארה לי.

למדתי בבצפר
| ל.
| 13:59 19/07/2011
סה"כ מרוצה עדיין לא עובדת אבל בקרוב בעזרת השם !
שיהיה בהצלחה.....
בצפר
| דנה
| 20:08 19/07/2011
הבנתי שזה מקום מאוד צעיר בתחום לימודי הקופי...השאלה היא האם הם הכי מתקדמים ואם הם המקום הכי טוב ללימודי הקופי כיום, או אם הם סתם שאריות של תרצה, ששם בעצם המסלול הטוב ביותר והותיק ביותר...
פגישות במכללות
| קופי מתחיל
| 13:15 04/08/2011

תיקחי בערבון מוגבל כל מה שהיועצות אומרות לך הן רק מעונינות בבונוס עליך לא באמת איכפת למישהוא

לא כל הנוצץ זהב.
| קופירילאנס
| 23:40 07/08/2011
היי דנה.
בתור מי שלמד באחד הממוסדות לעיל  הייתי מייעץ לך להסתכל נכוחה על המציאות ולא להיסחף אחר מה שנראה IN מבחינת מה שהמקום משדר אלא לשים דגש על התכנים שהמקום מייצר . די להבחין במבחן הקופי על מנת לדעת האם המקום משדר רצינות לגבי הלימוד. מעבר לכך כשאת ניגשת  למקומות בקשי לראות עבודות של סטודנטים במקום ולפיכך יכולה להינתן לך אינדיקציה לגבי תוצרת המקום. בנוגע להשתלבות  בתעשיה אף מקום לא "מסדר עבודה" - מה שכן מקום הלימודים יכול לתת לך  את  הכלים להביא את עצמך לידי ביטוי לתוצרים שמחפשים בתעשיה . שוב אני חוזר לגבי עבודה צריך  להתאזר בסבלנות ולמסמוך על הרצינות של  עצמך וגם על  עזרה  משמים. בהצלחה.