כניסה למשתמשים רשומים | הרשמה חינם
דוא"ל
סיסמה
זכור אותי|שכחתי סיסמה
אמנת השירות לקופירייטרים
רוצה להישאר מעודכן?
הצטרף לרשימת הדיוור
שם
דוא"ל

מהניסיון שלי פורום קופירייטינג

מאת: אדוה
נושא: מהניסיון שלי
תוכן: עשיתי את מבחני הקבלה- בפייסבוק יש פרסומת של אחד הבתי ספר לקופי שיש שם מיני מבחן דוגמא למבחני הקבלה...
בקיצור- אין שום צורך בתואר בשביל המבחן. השאלות הן נטו שאלות של כישרון והברקה.
הוסף תגובה
שאלה לגבי סדר עדיפויות להתחלת לימודי קופירייט וכו
| E-B
| 13:43 27/11/2011
אני בן 25, מתכנן ללמוד את תחום הקופירייטינג אבל מתלבט בין שני מסלולים בעצם: להתחיל ללמוד קודם אולי תואר ראשון במכללה למנהל לתקשרות וניהול ששם גם נוגעים בנושא ואז אחרי אותם שלוש שנים להתחיל קורס בבצפר אולנסות להתחיל את הקורס בבצפר (או במוסד לימודים אחר לצורך העניין), המחשבה הראשונה שלי הייתה קודם תואר ואחר כך קורס כדי להגיע עם סוג של יותר ידע לקורס ומיד בסיום הקרוס אני בעצם גם בוגר "בצפר" וגם בעל תואר ראשון בתקשורת מהמכללה למנהל... אשמח לתגובות והצעות :))
אני מניחה שמציאת עבודה היא לא המטרה היחידה שלך,
| 17:00 27/11/2011

אבל אם כן- כיום היתרון שתואר ראשון מקנה לך בקבלה לעבודה בתור קופירייטר לא משמעותי מספיק כדי להצדיק את העלות שלו מבחינת זמן וכסף.

אני מבין אבל...
| E-B
| 18:00 27/11/2011
הבנתי שב"בצפר" יש את המבחן קבלה וועדת קבלה והשאלה היא אם הרצון והסוג של כישרון שאני חושב שיש לי (ללא תיק עבודות או ניסיון מן הסתם ) מספקים כדי להתקבל לשם... ואולי בגלל זה עדיף לבוא לשם אחרי התואר?
לא,
| 18:30 27/11/2011

יש סיבות לעשות תואר, אבל קבלה לעבודה בתור קופי/ לקורס קופירייטינג לא נכללות ברשימה נכון להיום.

מהניסיון שלי
| אדוה « הודעה נוכחית
| 13:36 13/12/2011
עשיתי את מבחני הקבלה- בפייסבוק יש פרסומת של אחד הבתי ספר לקופי שיש שם מיני מבחן דוגמא למבחני הקבלה...
בקיצור- אין שום צורך בתואר בשביל המבחן. השאלות הן נטו שאלות של כישרון והברקה.