כניסה למשתמשים רשומים | הרשמה חינם
דוא"ל
סיסמה
זכור אותי|שכחתי סיסמה
אמנת השירות לקופירייטרים
רוצה להישאר מעודכן?
הצטרף לרשימת הדיוור
שם
דוא"ל

פשוט להיות קופירייטר פורום קופירייטינג

מאת: copytalist
נושא: פשוט להיות קופירייטר
תוכן: למי שמעוניין למצוא עבודה ולהשתלב בתחום ולא יודע כיצד לעשות זאת. הדבר הראשון והפשוט שאתה צריך זה לבנות תיק עבודות. אח"כ אתה צריך לדעת כיצד לשווק את עצמך ממש כמו כל מוצר בשוק. זה לא כ"כ מסובך שמי ירון, אני קופירייטר בוגר "הבצפר" אם אתה רוצה להשתלב בתחום אבל סכומי העתק שדורשים בתי הספר מרפה את ידייך או שאין לך הרבה זמן להשקיע בקורס ארוך, אתה מוזמן לפנות אליי אני מעביר שיעורים אחד על אחד של העקרונות הבסיסיים של המקצוע וילווה אותך עד בניית תיק עבודות שיעיף למנהלי קריאייטיב את הגבות. הפלאפון שלי - 0508424551 סקפטי? לא נורא אתה עדיין מוזמן לדבר איתי
הוסף תגובה
פשוט להיות קופירייטר
| copytalist « הודעה נוכחית
| 19:08 27/12/2011
למי שמעוניין למצוא עבודה ולהשתלב בתחום ולא יודע כיצד לעשות זאת. הדבר הראשון והפשוט שאתה צריך זה לבנות תיק עבודות. אח"כ אתה צריך לדעת כיצד לשווק את עצמך ממש כמו כל מוצר בשוק. זה לא כ"כ מסובך שמי ירון, אני קופירייטר בוגר "הבצפר" אם אתה רוצה להשתלב בתחום אבל סכומי העתק שדורשים בתי הספר מרפה את ידייך או שאין לך הרבה זמן להשקיע בקורס ארוך, אתה מוזמן לפנות אליי אני מעביר שיעורים אחד על אחד של העקרונות הבסיסיים של המקצוע וילווה אותך עד בניית תיק עבודות שיעיף למנהלי קריאייטיב את הגבות. הפלאפון שלי - 0508424551 סקפטי? לא נורא אתה עדיין מוזמן לדבר איתי