כניסה למשתמשים רשומים | הרשמה חינם
דוא"ל
סיסמה
זכור אותי|שכחתי סיסמה
אמנת השירות לקופירייטרים
רוצה להישאר מעודכן?
הצטרף לרשימת הדיוור
שם
דוא"ל

הזדמנות לתיק העבודות! פורום קופירייטינג

מאת: נטע ברסלר
נושא: הזדמנות לתיק העבודות!
תוכן: קופירייטירים יקרים-שלום :) שמי הוא נטע ברסלר,(אני בן,אל תתבלבלו) ואני עוסק בקסמים כבר 7 שנים (לא הופעות ילדים,בעיקר ברמצוות-חתונות-משפחות-(לפעמים שיעורים פרטיים,סדנאות/הרצאות). יש לי כרטיס ביקור חביב עם סלוגן שהמצאתי "טשטוש הגבול בין מציאות לדמיון" ,את הסלוגן אני אוהב,העניין הוא שאני מחפש שם במה קליט,מעניין שכזה.. (אם אתם גם מעצבים גרפיים,מה טוב,גם לוגו אני מחפש). כמובן שתוכלו להוסיף את האופציות לתיק העבודות והכל ניתן לפרסום. תודה רבה לעוזרים,קסם מובטח ;) ברסלר
הוסף תגובה
הזדמנות לתיק העבודות!
| נטע ברסלר « הודעה נוכחית
| 00:27 16/02/2012
קופירייטירים יקרים-שלום :) שמי הוא נטע ברסלר,(אני בן,אל תתבלבלו) ואני עוסק בקסמים כבר 7 שנים (לא הופעות ילדים,בעיקר ברמצוות-חתונות-משפחות-(לפעמים שיעורים פרטיים,סדנאות/הרצאות). יש לי כרטיס ביקור חביב עם סלוגן שהמצאתי "טשטוש הגבול בין מציאות לדמיון" ,את הסלוגן אני אוהב,העניין הוא שאני מחפש שם במה קליט,מעניין שכזה.. (אם אתם גם מעצבים גרפיים,מה טוב,גם לוגו אני מחפש). כמובן שתוכלו להוסיף את האופציות לתיק העבודות והכל ניתן לפרסום. תודה רבה לעוזרים,קסם מובטח ;) ברסלר
וואו כמה נדיב מצידך
| אנג'י
| 09:16 16/02/2012
אני באמת יכולה לעבוד בשבילך בחינם ואתה תרשה לי להציג את העבודה שלי בתיק עבודות? גאוני