כניסה למשתמשים רשומים | הרשמה חינם
דוא"ל
סיסמה
זכור אותי|שכחתי סיסמה
אמנת השירות לקופירייטרים
רוצה להישאר מעודכן?
הצטרף לרשימת הדיוור
שם
דוא"ל

מאמרים פורום קופירייטינג

מאת: ענת
נושא: מאמרים
תוכן: בהמשך לנושא, אצרף לכם קישור בו ניתן לפרסם מאמרים ללא צורך ברישום לאתר. ניתן להכניס עד 3 לינקים למאמר. בהצלחה!
הוסף תגובה
מערכת בעברית להפצת מאמרים באתרי מאמרים
| 22:28 21/10/2011
היי חברים!
אם אתם כותבי מאמרים וגם צריכים להעלות את כל המאמרים לאתרי מאמרים אתם יודעים איזה מורכבות יש לעניין של העלאת מאמרים לאתרי מאמרים, ראיתי באיזה פורום של קידום אתרים שיש מערכת בעברית שנבנתה ממש חדשה להפצת מאמרים באתרי מאמרים, אני באופן אישי אהבתי את המערכת תענוג של דבר שימושי מאוד וחוסך ים זמן בהפצה של המאמרים לאתרי מאמרים מה שאומר שבמקום שתבזבזו יום שלם על להעלות רק את התכנים בקליק אחד תוכלו להעלות את כל המאמרים.

אתם מוזמנים להתנסות - https://www.seo123.co

שיהיה לכולם בשורות טובות והרבה פרנסה.

בברכה,
ברק.
לברק
| אני רק שאלה
| 10:29 25/10/2011

תהיתי מה הסיבה שאנשים מפרסמים באתרי מאמרים?

מי שמעניין אותו משהו לא מחפש באתרי מאמרים אלא יעדיף לעשות חיפוש בגוגל. אם כבר מספיק אתר מאמרים אחד לא?

שאלה מצויינת ואספק תשובה עליה
| 12:22 25/10/2011
אני רק שאלה שלום רב,

למה אנשים מפרסמים באתרי מארים?
  1. כי אתה יכול להוציא קישור מיתוך המאמר שהקישור לא יהיה קישור רגיל אלא יהיה מוטמע על גבי מילת מפתח.
  2. כי זה טוב לקידום אתרים OFFPAGE.
  3. כי גוגל סורק את תוכן המאמר באותו דף נחיתה הוא מסמן את מילת המפתח בעלת הקישור כמזוהה עם האתר שלי וזוהי עוד טכניקה להגדיל את מספר מילות המפתח והקישורים הנכנסים לאתר שלך.
מי שמעניין אותו משהו לא מחפש באתרי מאמרים
  1. נכון מאוד לא הרבה אנשים נכנסים לאתרי מאמרים כדי לצפות באמת בתוכן, התוכן הוא מקודם במנוע החיפוש של גוגל על ידי מספר טכניקות שבאמצעותם הגולש לבסוף מגיע לאותו מאמר אם למשל תיקח ביטוי "המלצה על מורה נהיגה בהרצליה" אתה תראה כיצד ביצעתי קידום לאותה מילה על ידי שימוש בביטוי זנב ארוך ועוד טכניקות שונות, נכון אף אחד לא נכנס בכלל לבלוג שלי ביודעין אלא מחפש שאילתות בגוגל ואז מגיע אל המאמרים שלי כנל גם לגבי אתרי מאמרים מגיע אליהם.
האם מספיק אתר מאמרים 1
  1. אתר מאמרים אחד לא מספיק מהרבה סיבות, ראשית כל קח לדוגמא את כן האנשים שנכנסים לאתרי מאמרים כדי לקרוא תכנים לכל אתר יש את הקהל שלו שזה חשיפה, מבחינת קידום אתרים צריך לשים מאמרים באתרים שונים גם מבחינת הבדלי הדומיין וגם מבחינת שרתי האחסון שהם נמצאים עליהם זהו עוד חלק מהפרמטרים לקידום אתרים בצורה אורגנית.
אם יש עוד שאלות אשמח לענות עליהן.

בברכה,
ברק.
גם אני רק שאלה:-)
| 12:31 25/10/2011

היי ברק,
בהנחה שהאתר שקישרת אליו משכפל את תוכן המאמר ומעלה אותו במקביל למספר אתרי מאמרים (הבנתי נכון?)-
איזה ערך קידומי יש לזה אם מדובר בתוכן משוכפל?

ערך קידומי לשכפול מאמרים
| 12:45 25/10/2011
ענבר שלום רב,
ערך הקישור אם בכלל יהיה נמוך מאוד.

וקצת פירוט:
בעלי אתרים בחו"ל ניסו לצמצם את עלויות כתיבת המאמרים על מנת לבצע קידום אורגני באתרם על ידי שכפול תוכן כלומר העתקת המאמר לעוד 12 אתרי מאמרים, אי לכך כתוצאה מעדכון פנדה כל האתרים הללו שהשתמשו בטכניקות פסולות אלו ירד מיקומם במנוע החיפוש, בארץ ניתן להשתמש בטכניקות אלו של העתקת מאמרים אך איכות הקישור אם בכלל תהיה ירודה ובנוסף כאשר פנדה יגיע לארץ או שיהיה איזה שהוא שינוי באלגוריתם מי שיפגע הם אותם אתרים שהשתמשו בהפצת מאמרים מועתקים אל אתרים רבים.

שימי לב גם כאשר מדובר על ספינרים כיום אין בעיה את רשאית להשתמש בספינרים אבל תמיד צריך לשאול את השאלה הזו: עד כמה המאמר איכותי ועד כמה בעל העסק מוכן לקחת את הסיכון הזה של הורדת עלויות בתמורה לירידה דרסטית במיקום האתר של בגוגל.

בברכה,
ברק.
מאמרים
| ענת « הודעה נוכחית
| 22:47 23/03/2012
בהמשך לנושא, אצרף לכם קישור בו ניתן לפרסם מאמרים ללא צורך ברישום לאתר. ניתן להכניס עד 3 לינקים למאמר. בהצלחה!