כניסה למשתמשים רשומים | הרשמה חינם
דוא"ל
סיסמה
זכור אותי|שכחתי סיסמה
אמנת השירות לקופירייטרים
רוצה להישאר מעודכן?
הצטרף לרשימת הדיוור
שם
דוא"ל

פשוט פורום קופירייטינג

מאת: קופיפי
נושא: פשוט
תוכן: אם היית רוצה לעשות קורס בשביל הקורס לא היית מתלבטת. את בעצם שואלת אם צריך קורס כדי להתקבל לעבודה והתשובה היא לא בהכרח. לגבי תיק עבודות אני הייתי ממליץ לך להכין משהו שמבוסס על הניסיון שהיה לך עד היום. אם את מוכשרת תגיעי לקופיטסט ושם תוכלי להוכיח את כישורייך. בהצלחה
הוסף תגובה
עזרה בהכנת תיק עבודות
| ענבל
| 10:23 16/05/2012
שלום,
אני נמשכת למקצוע הקופירייטינג. כיום יש לי תואר בתקשורת ועיקר הניסיון שלי בתחום הקריאטיבי הוא כתיבת בלוגים מצליחים וכתיבה שיווקית. עבדתי גם כמנהלת תוכן ב"אקליפטוס". עם זאת, אין לי ניסיום בקופי במשרדי פרסום ולשם אני מכוונת. רציתי לדעת קודם כל, איך אני יכולה להגיע לראיונות עבודה ללא ניסיון וללא קשרים והאם אתם מכירים מישהו שיכול לעזור לי בהכנת תיק עבודות מעולה, כמובן שאני מדברת על מישהו מהתחום עם ניסיון שייתן הדרכה והערות וביקורת, גם תמורת כסף. אני שוקלת לעשות אולי קורס בבצפר, אבל לפני שאני מותיאה כ"כ הרבה כסף, אני מעדיפה לנסות להתקבל על סמך מה שיש לי כיום והכנת תיק עבודות עם עזרה.
אז אמקד את השאלות:
1. איך אפשר להגיע לראיונות עבודה ללא קשרים וניסיון?
2. אשמח לקבל מישהו שעוזר בהכנת תיק עבודות.
תודה, ענבל
אשמח לסייע בסוגייה.
| נאור
| 22:55 16/05/2012
ראשית, עלייך לברר טוב עם עצמך האם את מעוניינת להיכנס לתחום. במידה וכן, השאירי דרך גישה אלייך - דוא"ל וכ"ו .... ואתן לך עצה כבעל ניסיון .
בשמחה אשמח לקבל עזרה - המייל שלי -
| ענבל
| 15:25 17/05/2012
inbal.giladi@gmail.com
אל נאור
| טל
| 10:57 16/07/2012
שלום נאור אם אפשר לירכב על הגל ולבקש מימך גם כמה טיפים בנושא? במיוחד שכמו שאלתה הראשונה איך אפשר להגיע לראיונות ללא ניסון וקשרים.(פשוט לישלוח תיק עבודות למיילים של החברות)?
פשוט
| קופיפי « הודעה נוכחית
| 08:33 17/05/2012
אם היית רוצה לעשות קורס בשביל הקורס לא היית מתלבטת. את בעצם שואלת אם צריך קורס כדי להתקבל לעבודה והתשובה היא לא בהכרח. לגבי תיק עבודות אני הייתי ממליץ לך להכין משהו שמבוסס על הניסיון שהיה לך עד היום. אם את מוכשרת תגיעי לקופיטסט ושם תוכלי להוכיח את כישורייך. בהצלחה